Hledáš cesty, jak se zdokonalovat v šití bez zbytečného párání?

Chceš se pustit do náročnějších projektů a hledáš podporu, která ti dodá jistotu?

Hledáš kvalitní videonávody, abys šila s větší radostí a na pohodou?

Víš, že polovinou úspěchu je přesný střih, ale sama ho neumíš zkonstruovat?

Občas ti schází materiál kvůli nesprávnému výpočtu?

Hledáš komunitu, která má zkušenosti se stejnými projekty a je ochotná ti poradit?

Nemusíš být profesionálka, abys vytvořila něco úžasného!

Představ si místo, kde všechny tvoje pochybnosti ve své schopnosti skončí.

Místo, kde se budeš cítit hrdá, šťastná a kde získáš vše potřebné k tomu, aby ses stala ještě lepší švadlenkou, kterou toužíš být.

Místo, kde dostaneš přesné střihy, podrobné seznamy materiálů a snadno pochopitelné návody, které ti ušetří čas strávený páráním. z

Místo s inspirativní komunitou, která ti bude kdykoliv k dispozici, aby ti pomohla s jakýmkoliv projektem.

Zašij se do svého koutku a překonej s námi jakékoliv šicí výzvy!

Zapomeň na trápení se s nesedícími střihy. Dám ti dokonalé střihy a detailní seznamy materiálů. Ušetříš spoustu času a energie a budeš mít víc času na šití pro radost.

S pochopitelnými návody porozumíš i těm nejtěžším technikám. Bez obav tak můžeš experimentovat a zdokonalovat se ve svých šicích dovednostech. A co víc, budeš se přitom bavit!

Už nikdy nebudeš sama na projekty, které šiješ poprvé. Jsme tu pro tebe, vždycky připravené ti pomoct, podpořit tě nebo se prostě jen podělit o své zkušenosti. Jsme tu jeden pro druhého, ať už jsi začátečnice nebo profík.

Rozumím, že najít si čas na koníčky bývá obtížné, zvlášť když balancuješ mezi prací a rodinným životem. V Zašívárně si můžeš vychutnat šití kdykoliv – ať už večer po práci nebo o víkendu, když je doma klid. Uč se novým věcem ve tvém tempu a z pohodlí domova.

Co tě již čeká, aby ses mohla hned pustit do šití?

VÝBAVIČKA PRO MIMNKO

Hnízdečko, zavinku, muchláčka, kapsař na postýlku, cestovní přebalovací podložku, plenkovník, fusak, tašku ke kočárku a spoustu dalšího…

INTERAKTIVNÍ SET PRO KOJENCE, KDE SI UŠIJEŠ:

Interaktivní deku na pasení koníčků, leporelo, kolotoč nad postýlku, úchopový míček, chrastítko i boxíky na drobnosti…

HRAVÝ KOUTEK PRO BATOLATA

Baldachýn, hopsíka, různé druhy zvířecích polštářků, plyšáky a malé batůžky na cestování…

VÝLETOVÝ SET PRO DĚTI

Dva druhy zvířecích batůžků s nastavitelnými popruhy, 2 druhy malých kabelek přes rameno, 2 druhy plyšáků…

KABELKY A DALŠÍ DOPLŇKY PRO ŽENY

Městský batůžek Clasik, tašku na notebook Artbag, praktickou kabelku Smart s nastavitelným popruhem, jednoduchou ledvinku Bínu, kabelku Tulip, letní kabelu Amandu, peněženku Madlu, unisex crossbody Pazl…

DOPLŇKY DO DOMÁCNOSTI

Košíky a organizéry, chňapky, lékarničku Medical, piknikový kufr, dekorace do domácnosti…

12 doplňků pro ženy

29 doplňků pro děti

8 doplňků do domácnosti

Šití je klíčem k objevování kreativity a spokojenosti v životě

Šití je dobrodružství pro každého, ať už jsi začátečnice nebo zkušená švadlenka. S každým projektem se nejen učíš a zdokonaluješ, ale také otevíráš dveře k novým možnostem. Je to cesta plná radosti z vlastní tvorby, odvahy a nekonečného učení, kde si každá může najít své místo.

Nenechávej strach z nových výzev zastavit tvoji tvořivost!

Každý projekt, každá výzva je příležitostí růst, učit se z neúspěchů a objevovat radost z každého dalšího stehu. Vytvoření vlastního šicího koutku a vymezení si času na šití totiž neznamená jen místo pro naši práci, ale také prostor, kde se můžeš volně rozvíjet a zvyšovat svoji sebehodnotu.

V Zašívárně sdílíme nejen techniky a postupy, ale i hodnoty jako je trpělivost, vytrvalost a radost z toho, co vytvoříme.

Šití je příběhem neustálého růstu, překonávání sebe sama a hlubokého uspokojení z každého úspěšně dokončeného projektu. Bez ohledu na to, kde na cestě šití právě jsi, každý krok tě posouvá dál.

Je to nekonečný příběh plný růstu a uspokojení z vlastního díla.

více jak 250 žen zlepšilo své šicí dovednosti díky projektům uvnitř programu. Naučily se dokončovat projekty a překonávat osobní výzvy.

Díky tomu se jejich schopnosti neustále rozvíjejí a každý měsíc si troufají na stále náročnější úkoly.

Co o programu říkají jeho členky?

„Perfektní seznamy materiálu, střihy i videa!“

Jinde kurzy 10x dražší – a tady je moc šikovná paní učitelka. Chválím perfektní seznamy materiálu, střihy i videa. Vždy se těším na další, co si zase ušiju.

Dagmar Němečková

„Můj muž oceňuje, že jsem začala projekty dokončovat!“

Předplatné Zašívárny bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí tohoto roku. Nejenže jsem ke stroji po X letech sedla, ale konečně projekty i dokončuji. Což oceňuje hlavně můj muž, který byl zoufalý z mých věčných začátků a hromadění nedokončených pyžam, šatů, organizérů a jiných projektů, pro které jsem se nadchla.

Obvykle to bylo pro to, že se mi v určité fázi přestalo dařit a neměla jsem dostatek času. Se dvěma malými dětmi je času rozhodně méně, ale stíhám šít! Katka mi sice děti nehlídá, ale její videonávody jsou tak přehledné, že nemám větší projekt rozdělit na více šicích večerů a neztrácím se v tom, kde jsem minule skončila. Navíc jsou tak krásně popsané, že se fakt nezaseknu u ničeho moc dlouho. A pokud ano, můžu se obrátit na skupinu.

Seznamy materiálu, které celé tvoření ulehčují, jsou jen třešničkou na dortu. S každým novým projektem se učím něco nového a to je vždy výzva.

Miluji ten pocit, když se posouvám dál a když vidím konečný výsledek.

Katko, děkuji za tvoji práci. Díky tomu mě šití opravdu baví.

Martina Kuchčáková

„Je fajn, že je vše pohromadě a nemusím hledat všude po netu.“

Do Zašívárny jsem vstoupila hned na začátku a nelituji toho. A to přesto, že již toho mám odšito docela dost. Vždy se těším na skupinové šití. Střihy a videa od Kačky jsou super připravená a srozumitelná.
Do Zašívárny jsem vstoupila hned na začátku a nelituji toho. A to přesto, že již toho mám odšito docela dost. Vždy se těším na skupinové šití. Střihy a videa od Kačky jsou super připravená a srozumitelná.

Zdenka Grycová

„Je to místo plné inspirace!“

Do Zašívárny jsem naskočila hned, jak ji Katka spustila. Líbí se mi to místo plné inspirace. Na vedení kurzu jsem zvyklá a vyhovuje mi, takže když jsem v létě nevěděla, co ušít, tak jsem si našla to svoje. Líbí se mi i měsíční téma, i když teď moc nestíhám, ale nutí mě to nadšení ostatních žen.

Petra Havlíčková

„Srozumitelné i pro naprostého začátečníka.“

Vše přehledně pohromadě, od střihů, popisů, po návody krok za krokem a to vše srozumitelné i pro naprostého začátečníka. A jako bonus k tomu, skupina lidí na stejné vlně, co podpoří, poradí a pochválí.

Tereza Kadavá

„V Zašívárně nepotřebujete žádné speciální vybavení.“

Střihy a videonávody jsou detailně propracované, takže podle nich hravě zvládne šíti i naprostý začátečník jako já. Každoměsíční nové projekty formou šicích výzev (na začátku zahajovací ZOOM s infem k projektům, na co si dát při šití pozor a s možnostmi úprav a vylepšení, poté společné šití za velké podpory Katky a velké inspirace skupiny, na konci zakončení a oslavy). Kromě toho je v Zašívárně velká zásoba skvělých projektů (to je asi jako jediná nevýhoda, všechny jsou skvělé a všechny mě lákají, ještě že mi doma mimča už odrostli, ale i tak je těžké vybrat, co šít teď a co později). V online skupině je velmi přátelská „rodinná“ atmosféra, mnoho podpory a inspirace, člověk se nemusí bát na cokoliv se zeptat vždy dostane odpověď. Ještě bych ráda zmínila, že pro šití v Zašívárně nepotřebujete žádné speciální vybavení, Katka má projekty navrhnuté tak, aby je bylo možné ušít na běžném domácím stroji. Já osobně zatím vše šiju v ruce a taky to jde. Pokud se nevyznáte v materiálech, výztuhách apod., vůbec nevadí, Katka, při každém projektu vše detailně vysvětlí a popřípadě pomůže s výběrem alternativního materiálu.

Jmenuji Kateřina Polreichová.

Vracím ženy k pravidelnému domácímu šití.

S kým si střihneš do nové látky?

Jmenuji se Kateřina byla jsem 3x těhotná a mám 4 děti. Ačkoliv mám za sebou oděvní průmyslovku, tak se někdy cítím jako začátečník, připravená objevovat základy, jindy zase hledám prostor pro experiment a vyšší mety k překonání.

Své zkušenosti a nadšení pro šití jsem se rozhodla sdílet dále. Provedla jsem více než 5000 žen šicími návody a výzvami, což mi umožnilo rozšířit komunitu nadšenců pro šití.

Rozhodla jsem se také vstoupit do světa digitálního sdílení a natočila více než 920 minut šicích a dalších tvůrčích videí pro můj YouTube kanál Designové šití, která zaznamenala více než 40 000 zhlédnutí. Tato cesta mi umožnila motivovat více než 300 žen, aby splnily své šicí sny v kurzech, které jsem pořádala.

Věřím, že šití má být zdrojem radosti a sebevyjádření, a proto jsem jsem začala tvořit prostor, kde mohu šít s pocitem lehkosti.

Ráda v něm přivítám i tebe!

Nemusíš být profesionálkou, abys mohla vytvořit vše, po čem toužíš.

Stačí mít podrobné seznamy, přesné střihy a srozumitelná videa.

Být odhodlána vrhnout se do nových výzev a nebát se párání.

Mít kolem sebe inspirující ženy, které poradí a podrží, když zrovna není tvůj den.

Vyzkoušej si, jaké to je v Zašívárně. Za 30 dní budeš mít možnost přístup prodloužit a odečtu ti již zaplacenou částku.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.