O mně

Jsem Kateřina…

A taky jsem…

  • Máma, která ví, že obléknout dítě do originálního modelu není jednoduché
  • Švadlenka, která ví, že najít tu správnou látku pro svůj projekt, dá opravdu zabrat
  • Bývalá studentka módního návrhářství, která ví, že móda vyprchá, ale styl je věčný
  • Látkoholička, které po každém nově ušitém výrobku potřebuje novou dávku látek

Jmenuji se Kateřina Polreichová a jsem mámou 4 dětí, manželkou skvělého muže a duší i srdcem jsem tvůrčí bytost. Mojí vášní je šití. Miluji krásné, stylové a neokoukané vzory látek, jejich materiál a vůni.

Dříve jsem se trávila hodiny času v e-shopech, kde jsem ladila barevné kombinace látek, aby zapadly do celkového stylu mých dětí. Nic jedinečného jsem však nenacházela. A v tu chvíli moje myšlenka po vlastní látce dostala jasný směr. Oprášila jsem svoje maturitní vysvědčení Módního návrhářství a začala črtat. Chtěla jsem něco neokoukaného, stylového a poněvadž mám kopu dětí, tak něco pro ně.

Jako první vznikla látka s motivem Hafíků, následoval Podmořský svět a sortiment doplnily Bouráci a Jednorožci. Zužitkovala jsem zkušenosti s návrhářskými programy ze střední a vysoké školy tak, že motivy převádím z papíru do elektronické podoby, která je pro tisk na látku vhodnější.

Mým cílem je přivést na trh látky s autorskými motivy, které by narušily konfekční šeď e-shopů, které ve většině případů kupují vzory na látky ze stejných fotobank. Když se pak snažím ušít jedinečný model, tak s „tuctovou“ látkou můj cíl nemohu nikdy dosáhnout.

Mé vzory tisknu pouze na omezené množství metrů látky a již je znovu neopakuji. Tím dodávám modelům z těchto látek neopakovatelnou zář jedinečnosti, protože takovou látku, kterou koupíte v tomto e-shopu nekoupíte nikde jinde na světě.


Reference