Jsem Kateřina…

… tvoje nejlepší šicí kamarádka, kterou sis vždycky přála.

Ukážu ti, že šití může být relaxem i úplnému začátečníkovi

A taky jsem…

Máma, která ví, že čas na šití není nafukovací.

Švadlenka, která ví, že dodržovat postup šití se vyplatí.

Online podnikatelka, která ví, že začátky nejsou jednoduché.

Jsem maminkou 4 dětí, které mi jsou výtečnými kritiky výrobků, které pro ně tvořím. 

Své šicí dovednosti rozvíjím již od dětství, kdy jsem sedávala po boku maminky, která pro mě a sestru šila. Byla mi inspirací, když jsem si vybírala svůj obor střední školy – Módní návrhářství. Během studií na průmyslové škole jsem tak získala potřebné technologické a praktické zkušenosti v oděvní tvorbě

Moje pedagogické zkušenosti z vysoké školy mi pomáhají v navrhování designu výrobků, aby byly v souladu s vývojovým obdobím, pro které jsou určené. 

Designy jednotlivých výrobků upravuji dle svých vlastních mateřských zkušeností, které jsem započala již v roce 2015. Moje 4 děti mi pomohly dovést praktičnost výrobků k dokonalosti a uživají si tak moji vlastní tvorbu se mnou.

Pojďme spolu plnit tvoje šicí sny

Tvá nejlepší šicí kamarádka Kateřina Polreichová.

S jakými dovednostmi odchází ženy po absolvování mých šicích kurzů?

Hlavně za krátkou dobu ušít celou věc naráz. Většinou to mám rozdělané dlouho, dlouho než to celé dodělám nebo to ještě čeká ve skříni na dodělání. 😁 Pomohlo mi k tomu tvé úžasně zpracované video. Kde je celý postup a já nemusím nějaké kroky sama vymýšlet a nebo si číst dlouhý návod. Moc děkuji Katy.“ 😉

Radka C.

Kači, opět to pro mně byla veliká zkušenost za kterou jsem moc ráda. Už jen jak našit různé aplikace. Člověk se musí stále zdokonalovat a za to ti patří veliké Děkuji. A určitě se už těším na další šicí výzvu.

Jana D.

Že som bohovsky sikovna a že existuje Katarínka, ktorá je ochotná a schopná venovať toľko času, úsilia a dobrých úmyslov pre nás nesikovnejsich.“ ❤️❤️❤️

Iveta P.

Nikdy se nebát něčeho,co jsem ještě nezkusila. 🧐 Nemusí to být vždy tak hrozné, jak si představuji. ☺️ Moc děkuji za spoustu nových zkušeností. ☺️🥰 Hlavně jsem si poprvé zkusila práci s ronofixem, ze kterého jsem měla celkem strach a nemusela.“ 😂

Kája K.

Konečně jsem našla odvahu se do toho pustit a to jen díky tobě, Kačí. Děkuji moc.“♥️

Simona V.

Před jsem neuměla nic. To co mě naučily před 20 lety jsem zapomněla. Teď vím, že se nesmím bát a podceňovat se. Chybama se člověk učí.

Petra H.


2 komentáře: „O mně

  1. Prošla jsem u Kačenky výzvou na „Zaječí set“, šila jsem už asi 5x a třikrát mě to minimálně čeká. Podle videí se šije báječně. Proto jsem si koupila kurz „Ušiju si pokojíček snů“. Střihy, videa, info seznamu materiálů, kterou jsou k šití potřeba, všechno precizně připravené. A neodolala jsem také výzvě na ušití broučkového batůžku (čmelda a králíček udělali radost). V kurzech je pohoda, švadlenky se podporují, chválí… V tomto prostředí je radost se zúčastnit.

  2. S Kačkou jsem se seznámila díky letní výzvě „Ušij zvířátkový batůžek“. Jako naprostý začátečník jsem se toho bála a nakonec se mi povedlo během 4 dní ušít batůžků hned 7! V návaznosti jsem se přihlásila i do kurzu „Prázdninové trio“. Veškeré střihy, video návody i podpora ze strany Kačky je perfektní, vše se šije krásně a hlavně to krásně vypadá a je to funkční a promyšlené. Atmosféra ve skupinách je perfektní, všichni se navzájem podporují, motivují, prostě člověk se těší na každý další krok a nové zkušenosti.
    Za mě potlesk a klobouček za úžasnou práci a díky za otevření nových možností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *