Tvůrčí svět U Calonety

Online šicí klub pro nadšené švadlenky.

Videokurzy, střihy i seznamy materiálu na desítky výrobků v jedné členské sekci.

34

Projektů

680

Minut videí

215

Členek


Miluješ šití?

Chtěla bys ušít nejen doplňky pro děti, ale i pro sebe?

Naučit se šít batoh, tašku na notebook nebo snad kabelku?

Přidej se do Tvůrčího světa a vybírej hned z desítek videonávodů!

Okamžitě po vstupu získáváš přístup ke všemu.

Střihy, seznamy materiálů i videonávody v jedné členské sekci.

Pravidelný program pro dlouhodobé předplatitele.

Platný jen pro předplatné na 6 a 12 měsíců.

Navíc každý měsíc novinka.

NOVINKA MĚSÍCE

Každý měsíc přidám jednu novinku, které se budeme věnovat v našem Společném šití. Je jen na tobě, zda se k našemu „zadání“ přidáš nebo ne.

ONLINE WORKSHOP

Tvůrčí měsíc zahajuji živým Online workshopem, kde si řekeneme, jak upravit střih či jakým designovým prvkem ozvláštnit novinku, kterou budeme šít.

SPOLEČNÉ ŠITÍ

Jednou za měsíc (přibližně v jeho polovině) si vyhradíme šicí týden naší Novince měsíce. V motivačním tempu si ji ušijeme a vzájemně se pochválíme.

OVLÁDNI ŠICÍ TRIKY BEZ DLOUHÉHO BROUZDÁNÍ INTERNETEM.

NAUČ SE:

Hračky a plyšáky

Interaktivní doplňky

Doplňky pro miminka

Podšívkované kabelky

Batohy s nastavitelnými popruhy

Kabelky se zipem

Drobné oděvy pro děti i dospělé

Doplňky do domácnosti

Dekorativní vyšívání strojem

GARANTUJI TI, ŽE BUDEŠ MÍT STÁLE CO ŠÍT


Novinkou měsíce BŘEZNA 2023 je

Jarní kabelka (jméno ještě hledám)

od 20. 3. 2023 postupné zveřejňování videonávodů


Líbí se ti Tvůrčí svět?

vyber si své členství na míru svým potřebám.

Cena ti zůstává po celou dobu prodlužování členství.

PLATBA V EUR


Shrnutí na závěr

Tvůrčí svět je šicí online klub, do kterého můžeš kdykoliv vstoupit i kdykoliv vystoupit.

1 za měsíc do členské sekce přibude jeden videonávod na nový výrobek. Může být od jakéhokoliv experta uvnitř Tvůrčího světa.

Každý měsíc se budeme věnovat jednomu výrobku z Tvůrčího světa, který s mojí podporou budeme šít ve Společném šití. Společné šití zahájíme na workshopu v Online Zašívárně, kde ti povím, jaké další možnosti u výrobku máš (úprava střihu, kombinace s dalšími technikami).

1 za měsíc budeme mít tematické Společné šití. Taková malá šicí výzva, do které se můžeš ale nemusíš přidat. Celý týden ti budu pomáhat a motivovat v příspěvcích k dokončení projektu. Výjimku tvoří letní prázdniny a Vánoční svátky. To si dáme tvůrčí pauzu.

V budoucnosti přibudou:

Živé Craftcampy.

Slevy do spřátelených e-shopů.

Živá setkávání členů Tvůrčího světa (plánovaná města Plzeň, Praha).

Vstup do Tvůrčího světa si můžeš zaplatit na měsíc, půlrok nebo celý rok. Členství se prodlužuje po zaplacení nové faktury následující měsíc/půlrok/rok. Po celou dobu (i do budoucnosti) máš garantovanou cenu členství. Nemůže se tedy stát, že vstoupíš za určitou částku a v dalším členství bude částka jiná. Vstupní částka zůstává platná do doby než členství ukončíš. V takovém případě nastupuješ za novou částku (pokud se změní).

Do našeho světa můžeš kdykoliv vstoupit a zároveň můžeš i kdykoliv vystoupit a naskočit zase jindy.

Pokud zvolíš platbu převodem, každý měsíc ti přijde automatická faktura, kterou je potřeba zaplatit a prodloužit tak členství. Pokud ji neuhradíš, členství zaniká.

Pokud při prvním uhrazení zvolíš platbu kartou, už nemusíš na nic myslet a platba se automaticky strhává každý měsíc až do doby, než členství ukončíš. K ukončení členství prosím VYPLŇ TENTO FORMULÁŘ.

Po uhrazení ti systém automaticky pošle do e-mailu přístupové údaje a ty se můžeš hned pustit do tvoření. Po přihlášení do účtu budeš mít odkaz na vstup do členské sekce Tvůrčího světa a můžeš začít hned tvořit. Vše se dělá automaticky.

Pokud budeš mít nějaký problém, napiš mi na caloneta@caloneta.cz.

Pokud už zde účet máš, objeví se ti odkaz na Tvůrčí svět po přihlášení na hlavní stránce tvého účtu.

Experti Tvůrčího světa

Oslovila jsem další tvůrčí experty, kteří se postarají o nové techniky, které se dají vzájemně kombinovat, ale i samostatně prohlubovat. Najdeš zde například háčkování či malování na textil. Další experty oslovuji a stále se tak náš svět bude rozšiřovat.

Jmenuji Kateřina Polreichová a jsem zakladatelkou Tvůrčího světa U Calonety. Jsem tvůrčím expertem v oblasti šití. Specializuji se na drobné doplňky pro děti i domácnost. V Tvůrčím světě si se mnou ušiješ například hnízdečko pro miminko, fusak, interaktivní doplňky, polštářky a mnoho dalšího.

Jmenuji Gabriela Balaštíková a jsem expertkou na malování na textil. Nejvíc mě baví textilní aplikace, Jejich tvorbu tě naučím v Tvůrčím světě.

Můžeš tak oživovat doplňky, oblečení a další drobnosti, které si s námi vyrobíš. S textilními aplikacemi bude tvůj výrobek originální a nezaměnitelný.

Jmenuji Šárka Otajovičová a jsem expertkou na háčkování. Naučím tě fígle a vychytávky, jak začít s háčkováním snadno a rychle.

V Tvůrčím světě si se mnou můžeš uháčkovat jednoduché doplňky, které využiješ jako dekorace na tvé šité výrobky.


Máš otázky? Mám odpovědi.

Jak dlouho mám přístup do Tvůrčího světa?

Členství ti trvá tak dlouho, dokud se hradí faktury. Můžeš si zvolit měsíční/půlroční nebo roční opakování. Poté si uhrazením prodlužuješ svoji přítomnost v Tvůrčím světě. Faktury o zaplacení chodí automaticky do e-mailové schránky. Počítá se to od uhrazení první faktury. Můžeš prodloužovat členství jak dlouho budeš chtít.

Cenu za kterou vstupuješ máš navždy garantovanou.

Jak je to s opakovanými platbami?

Pokud zvolíš platbu převodem, každý měsíc ti přijde automatická faktura, kterou je potřeba zaplatit a prodloužit tak členství. Pokud ji neuhradíš, členství po jedné upomínce zaniká. Nevýhodou je, že můžeš zapomenout a ztratit tak garanci ceny.

Pokud při prvním uhrazení zvolíš platbu kartou, už nemusíš na nic myslet a platba se automaticky strhává každý měsíc až do doby, než členství ukončíš. K ukončení členství mi prosím napiš e-mail na calonetashop@gmail.com.

Za jakých podmínek mohu členství ukončit?

Členství můžeš kdykoliv ukončit (po vyčerpání předplatného) VYPLNĚNÍM TOHOTO DOTAZNÍKU.

Vzhledem k digitálnímu charakteru Tvůrčího světa peníze nevracím. Více v obchodních podmínkách.

Můžu platit v eurech?

Ano. Stačí kliknout ZDE.

Potřebuješ vědět ještě něco?

Neboj se mi napsat na caloneta@caloneta.cz. Nebo mi napiš do chatu na Facebooku.